Овочі-Ягоди-Сад

Українське яблуко вперше експортували до Сенегалу, Камеруну й Індонезії

Українське яблуко вперше експортували до Сенегалу, Камеруну й Індонезії

Протягом останнього місяця перелік країн, які закуповують яблука в Україні, розширився за рахунок таких країн, як Сенегал і Камерун, пише East-Fruit.

У цих країнах ціни на яблуко дуже високі, проте яблуко стає досить модним екзотичним фруктом, яке можуть собі дозволити порівняно багаті люди. Тому вимоги до якості яблука також високі. При цьому поставки яблука в ці країни з України є досить конкурентними за ціною та якістю.
 
Крім того, українські садівники відправили пробний контейнер яблука до Індонезії, однієї з найбільш перспективних країн для експорту яблука.

Для цієї поставки індонезійським імпортерам необхідно було запитувати спеціальну квоту. У разі відсутності в імпортера претензій до якості Асоціація імпортерів фруктів Індонезії запросить для України велику квоту на імпорт яблука.
 
«В Індонезії зараз живе понад 40 млн людей із рівнем щомісячного доходу в $1,5 тис. і вище, і ця кількість стрімко збільшується, – підкреслив економіст інвестиційного департаменту ФАО і керівник проекту з розвитку експорту української аграрної продукції Андрій Ярмак. – Яблуко тут не виробляється і вважається дуже модним і дорогим екзотичним фруктом».
 
AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!