Овочі-Ягоди-Сад

Україна посідає друге місце в світі за темпами розширення плантацій лохини

Прогнозується, що у 2019 році в Україні буде закладено понад 700 га нових плантацій лохини, більше тільки в Перу, де закладається понад 2 тис. га лохини на рік.

Про це під час панельної дискусії на конференції «Овочі та фрукти України-2019. Експортний прорив» повідомив заступник директора Інституту садівництва НААН України Олександр Ярещенко.

«Темпи по лохині не так вже і спали. Думаю, це не менше тих самих 700 га, як і минулому році», — відповів Олександр Ярещенко на запитання про розширення площ лохини.

На думку вченого, найближчими роками вітчизняний ягідний ринок очікує боротьба. Боротьба за внутрішнього споживача, за експортні ринки, за якість продукції, за різні форми кооперації і боротьба за емоції. 

Він привів приклад емоційного контакту з відвідувачами ягідних ферм на Заході.

«Кожне друге ягідне господарство в Сполучених Штатах і кожне третє в Європейському Союзі має на місці точку продажу або магазин, де можна придбати свіжі ягоди, продукти їх переробки — від джемів до крафтових алькогольних напоїв, брендовий одяг, магнітики тощо» , — сказав Олександр Ярещенко.

Читайте також: Для експорту можуть бути цікавими ожина і малина, — експерт

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!