Овочі-Ягоди-Сад

У Шепетівці створять агропарк з переробними підприємствами і теплицями

Ескіз майбутнього агропарку

Протягом 2021-2023 років у Шепетівській громаді на Хмельниччині планують створити агропромисловий парк площею 5-7 га, де перероблятимуть продукцію рослинництва, тваринництва, ягідництва та садівництва та обладнають тепличні господарства.

Про це повідомляється на сайті Шепетівської міської ради.

Два проєкти Шепетівської громади, у тому числі й створення агропарку, стали переможцями конкурсу проєктів регіонального розвитку. Загалом до Шепетівської громади надійде 28 млн грн. державного фінансування, отриманих від Європейського союзу.

Для розвитку малого і середнього бізнесу зайнятого у сфері сільськогосподарської діяльності на території регіону планують виділити майданчик площею 5-7 га, розробити  проєктно-кошторисну документацію, облаштувати промисловий майданчик та реконструювати інфраструктуру. І залучити інвесторів та початок господарської діяльності у межах агропромислового парку. Реалізація проєкту відбудеться у 2021-2023 роках.

На промисловому майданчику агропарку планують переробляти продукцію рослинництва, тваринництва, ягідництва та садівництва; обладнати тепличні господарства. 

Найважливішим завданням агропромислового парку є збільшення частки сільського господарства в загальному обсязі ВВП, забезпечення продовольством і підвищення рівня життя громади, шляхом створення додаткових робочих місць та стимулювання розвитку малого та середнього бізнесу, податкових надходжень до місцевого бюджету.

Читайте також: 6,5 тис. кущів лохини висадили у П’ядицькій громаді на Прикарпатті