Овочі-Ягоди-Сад

У Польщі ростуть попит і ціни на яблука

Зростання попиту на яблука в Польщі та сусідніх країнах штовхає ціни вгору.

Про це повідомляє польське видання Sad24.

З понеділка з’являється все більше пропозицій щодо придбання десертних яблук за ціною 2 злотих/кг (13 грн/кг)  і більше. Це ціни на яблука ліаметром понад 70 мм, складені в господарстві у картоні покупця. В даний час переважна більшість платежів –  це готівкові платежі або швидкі перекази.

Існують також індивідуальні пропозиції, що показують попит на окремі сорти. Наприклад, пропозиція придбати відсортовані яблука Алва від 70 мм за 2,50 злотих/кг (16,3 грн/кг) і Айдаред від 70 до 80 мм за 1,80 злотих/кг (11,74 грн/кг).

За словами посередників, за останні дні замовлення на внутрішній ринок від торгових мереж значно збільшилися. На їх думку, це пов’язано із посиленими, передсвяткоми закупівлями. Крім того, яблука споживачі купують замість ексзотичних фруктів. 

Найбільш затребуваний сорт – Ліголь. Добре забарвлені високоякісні яблука цього сорту продаються від від 2 злотих/кг.

Також дорожчають яблука на оптових ринках. Другий тиждень, як садівники отримують від 30 до 35 злотих за 15-кілограмовий ящик яблук популярних сортів. За Ліголь тут давали по 40-45 злотих за ящих, тобто 2,66 – 3,00 злотих/кг (17,34-19,56 грн/кг).

Читайте також:Покупці від ягід повертаються до яблук

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!