Овочі - Ягоди - Сад

У ПАР виростили нову червону мутацію яблунь Fuji Royal

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
У ПАР виростили нову червону мутацію яблунь Fuji Royal

Південноафриканська компанія SAPO Trust виростила покращений штам яблунь Fuji, з інтенсивнішим червониим кольором, характерним гарним смаком, хрусткістю, гарним розміром плодів та лежкістю.
Про це повідомляє FreshPlaza.

Добре забарвлені яблука першого класу добре продаються під назвою Red Fuji в Малайзії, Гонконзі, Китаї, Сінгапурі, Тайвані та В’єтнамі, ринки яких повністю залежать від кольору.

До 2020 року було висаджено близько 45 га Fuji Royal, а додатково 80 га (приблизно 133 тис. молодих дерев) планується посадити наступного року. Сорт потребує перепадів температур, і важливо садити його в регіонах, які сприяють хорошому забарвленню.Мутація Fuji Royal була виявлена ​​в 2011 році, південноамериканським фермером Роберт Цульх виявив дві повністю червоні мутації Фудзі.

Міністерство сільського господарства два роки проводило дослідження, яке довело, що обидва клони суттєво відрізняються від будь-яких інших клонів Fuji. При цьому клони суттєво не відрізнялися один від одного. Було рекомендовано подати заявку на одну заявку на PBR лише під однією назвою, тобто Fuji Royal.


Читайте також: Польські садівники цікавляться одноколірними сортами яблук

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями