Овочі - Ягоди - Сад

Польські садівники цікавляться одноколірними сортами яблук

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Польські садівники цікавляться одноколірними сортами яблук
Яблука Gala Schniga Schnico Red

В останні роки виробники яблук цікавляться сортами з одноколірними плодами, які користуються попитом на експортних ринках.

Про це повідомляє  Sady Ogrody.

Сорт Gala та його різновиди дуже популярні в польських садах. Одним із найбільш привабливих сортів є Gala Schniga Schnico Red, плід якого повністю покритий інтенсивним темно-червоним рум’янцем, темнішим у порівнянні з сортом Gala Schniga SchniCo.

Новинка в пропозиціях польських розплідників – Gala Dark Baron. Плоди цього сорту, порівняно з іншими Gala, відрізняються інтенсивним рум’янцем і дуже раннім забарвленням плодів. У період збору врожаю червоно-фіолетовий рум’янець без смужок, покриває всю поверхню плоду. Рівномірне забарвлення та дозрівання плодів забезпечує однофазний збір врожаю.
Gala Brookfield Baigent – також перспективний, стабільний темно-червоний мутант Gala.

Яблука Zuzi Gala Select покриті більш інтенсивним темно-червоним розмитим рум’янцем, тоді як у Zuzia Gala рум’янець більш кармінний з ніжними смужками.

Багато садівників вирощують сорти групи Jonagold. Кілька років тому у пропозиції розплідників  переважали сорт Red Jonaprince та нова мутація Wilton Star Red Jonaprince Select. Нині кажуть, що яблук цього сорту вже досить на ринку.

Минулого сезону був дуже популярним King Roat Red Delicious. Яблука цього сорту дуже добре продаються на зовнішніх ринках. На думку представників польських розплідників, King Roat в даний час є одним з найбільш перспективних сортів. Він характеризується інтенсивно блискучим темно-червоним рум’янцем, який покриває всю поверхню плодів.
Цього сезону багато запитів про сорт Red Chief.

Новинка останніх сезонів – Muna. Сорт здобув популярність завдяки врожайності та стабільності врожаїв, гарному забарвленню плодів та тривалому терміну зберігання.

Новий сорт у групі Golden – Golden Parsi Da Rosa. Цей сортмає яблука з жовтуватим кольором шкірки і, як правило, отримують лосовим рум’янцем в сприятливих погодних умовах (без іржавин), що робить його затребуваним на деяких європейських та неєвропейських ринках. Яблука цього сорту мають бути повинні бути дорожчими, ніж традиційні Golden.

Восени минулого року  дуже добре продавалися ранні сорти яблук, а також Red Boskoop та Lobo. Виробники також охоче садили червоний сорт Idared – Najdared.


Читайте також:У США вивели три нових сорти яблук

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями