Овочі-Ягоди-Сад

У ФГ «Гадз» прогнозують ціну на яблука на рівні минулого року

Менеджер з експорту у найбільшого в Україні виробника яблук – ФГ «Гадз» з Тернопільщини Василь Кузь прогнозує, що ціна на яблука нового врожаю залишиться на рівні  минулорічної, можливо, зросте на кілька центів.

Про це повідомляє AgroPortal.

«Ми є найбільшими виробниками яблук в Україні, збираємо з 600 га саду 20 тис. тонн яблук щорічно. У новому сезоні плануємо зібрати такі ж обсяги яблук, як і в минулому році. Також прогнозуємо, що ціна на яблука нового врожаю залишиться yf hsdys минулорічної, можливо, зросте на кілька центів», – сказав Василь Кузь.

За його словами, експорт яблук в новому сезоні знизиться через велику пропозицію на світовому ринку яблука. Тому в ФГ «Гадз» готуються працювати в цьому році більше на внутрішньому ринку. Хоча Василь Кузь зазначає, що підтримують зв’язки з покупцями з Близького Сходу і Азії.

«Там хочуть і чекають українське яблуко. Перевага – за сортом Гала і яблуком дрібного калібру 150-138-125 », – розповідає Василь Кузь.

Близько 25% яблунь саду ФГ «Гадз» постраждало від заморозків, але остаточні збитки в господарстві будуть підраховувати вже після 25 травня, оскільки на цьому тижні ще очікуються заморозки.

Читайте також:Попри заморозки, в Україні прогнозують більший урожай яблук, ніж торік

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!