Овочі - Ягоди - Сад

У ФГ «Перфект» вирощують «Інстаграмні» яблука

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Фермерське господарство «Перфект» вирощує яблука найвищої якості. У тому числі й «Інстаграмні» – з ідеальною забарвленістю, яскравим кольором, стандартним розміром, плодами ряду сортів видовженої форми.

Про це повідомляє «Технології та інновації».

«Використовуємо спеціальні препарати, які надають яблуками незвичної форми: GIBBPlus від компанії ТОВ «Галант-Агро», Novagib від компанії ТОВ «Фреш-Агро». Вони не просто видовжують плоди, а й захищають їх від появи сітки на шкірці. Також це гарні препарати для закладки врожаю на наступний рік. Існує декілька сортів, які обов’язково треба обробляти. Ми використовуємо цей лайфхак вже третій рік поспіль, – поділився секретами співзасновник господарства Богдан Мурга.

Довідка: Фермерське господарство «Перфект» було засновано 2012-ого року в селі Тарнівці біля Ужгорода. Площа саду – 21 гектар. На його території за найсучаснішими технологіями вирощуються 14 сортів яблук:  Голден Делішес, Ранній Голден, Ред Джонапринц, Флоріна, Гала, Фуджі, Гренні Сміт, Муцу, Айдаред, Чемпіон, Пінова, Джонаголд Супра, Ред Чіф, Ред Спур Делішес.

Читайте також: У Європі прогнозують нерекордний врожай яблук

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями