Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Турецький виноград планують возити літаками

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Turkish Airlines гарантують доставку 1500 тонн свіжих фруктів турецькій компанії-експортеру Aksun. Незважаючи на значне подорожчання логістики, експортери розраховують на попит, у першу чергу європейського споживача.

Про це повідомляє FreshPlaza.

«У нас є дуже велика перевага перед іншими країнами – наш вітчизняний авіаперевізник Turkish Airlines. Це великий перевізник, який літає в більшість пунктів призначення по всьому світу. Особливо це важливо, коли ви стикаєтеся з пандемією. У нас є наш авіаперевізник, який гарантував можливість переміщати нашу продукцію. В даний час немає місць, куди б ми не могли полетіти, будь то такі великі міста, як Шанхай або Сінгапур, а також такі віддалені острови, як Сейшельські острови», – розповів менеджер з маркетингу компанії Aksun Акін Сойл.

При цьому вартість доставки зросла на 80 – 200%. Тому експортер підбирає регіони, які дадуть виручку, що перекриє ці витрати. У компанії констатують, що епідемія коронавірусу збільшила попит на свіжі фрукти, особливо з боку європейських країн.

Aksun володіє власним парком вантажівок, що спрощує доставку. Цього року планують доставляти виноград, а пізніше – і яблука.

Читайте також: Україна стала третім постачальником органічних фруктів до ЄС

Джерело:
AgroTimes
Поділитись: