Овочі-Ягоди-Сад

Через атаки на кораблі подорожчають і авіаперевезення 

Через атаки на кораблі подорожчають і авіаперевезення 

Основні гравці морського та повітряного транспорту вважають, що атаки на кораблі в регіоні Червоного моря змусять компанії вибрати альтернативні маршрути, а також підвищать попит на повітряний транспорт.

Про це повідомляє Fructidor.

За даними транспортних і логістичних ЗМІ, криза в Червоному морі, де атакуються кораблі, що прямують до Суецького каналу (27 атак з 19 листопада), може тривати місяцями. Це призводить до значних змін, таких як більш довгі маршрути для суден, які уникають Суецького каналу, або дорожчий варіант авіатранспорту.

Багато гравців галузі вважають, що рішенням може стати поєднання морського та повітряного транспорту. Вони також вважають, що попит на авіаперевезення неминуче зросте, що призведе до зростання цін.

Червоне море лежить на найважливішому торговому шляху Схід-Захід (Азія-Європа-Америка), і приблизно 12% світового морського транспорту досягає Суецького каналу через його води. За даними IATA (Міжнародної асоціації повітряного транспорту), на авіаперевезення, які є дорожчими за морські, припадає лише 1% світового обсягу торгівлі.

Читайте також: Експорт яблук зупинили ракетні атаки у Червоному морі