Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Туман контролює температуру та вологість в теплицях

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Британська компанія Bridge Greenhouses представила систему охолодження та зволоження повітря теплиць, засновану на тумані, дрібні краплі якого випаровуються в повітрі, а не осідають на рослинах, провокоючи хвороби.

Про це повідомляє HortiDaily.

Видання зазначає, що важливим є синергетичний зв’язок між теплотою та вологістю. Занадто високий рівень вологості повітря у теплиці призведуть до надмірного зволоження навколишнього середовища та становить стрес для рослин. Такі рослини більш схильні до грибкових захворювань та уражень шкідниками.

Новітні автоматизовані системи утворення туману розбризкують воду в повітря під тиском 70-100 бар. Туман випаровується і виводить теплову енергію з повітря, щоб досягти двох ефектів одночасно: охолодження і зволоження.

Щоб добре охолоджувати та зволожувати повітря, стандартний розмір крапель туману повинен бути менше 20 мікрометрів. 

Однак система туманоутворення Bridge Greenhouses продукує краплі розміром менше 5 мікрометрів, які випаровуються перед формуванням на рослині, це означає, що ця система дає рівномірну та здорову культуру з мінімальним ризиком в’янення та ураження грибами та комахами.

Ці системи можуть пристосовуватися до теплиць будь-яких розмірів, інтегруються в інші автоматизовані технології вирощування.

Читайте також:Створено надгусту сітку для захисту теплиць від трипсів

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!