Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Створено надгусту сітку для захисту теплиць від трипсів

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

На виставці IPM в Ессені (Німеччина) нідерландська компанія «Howitec Netting» представила надгусту антимоскітну сітку з величиною вічок всього 90 меш, здатну затримувати навіть трипсів.

Про це повідомляє Groentennieuws.

Особливістю сітки Ornata Air Plus 1517 є те, що у ниток основи і утка різна товщина. Це забезпечує максимальне пропускання повітря і світла і достатню міцність при розтягуванні. Ця марка сітки широко застосовується в теплицях в рухомих екранах. Розміри вічка сітки 0,15х0,17 мм, її маса всього 136 г / м2. Ця антимоскітна сітка є екологічно стійким продуктом, вона стабілізована проти УФ-променів (600 КЛН) і виробляється в Європі.

Компанія «Howitec Netting» розпочала виробництво антимоскітних сіток 25 років тому. Її першим продуктом була сітка для захисту рослин від капустяної мухи з вічком 1,35 х 1,35 мм. Ця сітка використовувалася для безпосереднього розстилання на рослинах у відкритому грунті і її застосовували лише невелика кількість органічних виробників.

За словами торгового представника фірми «Howitec Netting» Антона Хулсегге, за останні п’ять років багато що змінилося. Інтерес до антимоскітних сіток значно зріс через значним зниженням кількості дозволених хімічних інсектицидів, які до того ж стають  все більше вибірковими.

В результаті глобалізації, міжнародного туризму та зміни клімату стає дедалі більше нових комах-шкідників, які швидко розмножуються на новому території.

Одночасно з цим зростає популярність органічного землеробства.

Застосування антимоскітних сіток є ефективним нехімічних засобом захисту рослин від комах.

«Howitec Netting»пропонує 12 видів сіток, що відрізняються величиною вічка, товщиною ниток, кольором і масою.

Читайте також:Південноамериканська томатна міль становить основну загрозою виробництву помідорів

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!