Овочі-Ягоди-Сад

Люмінесцентна плівка збільшила врожай томатів та канабісу

Американська компанія UbiQD провела успішні комерційні випробування своєї люмінесцентної парникової плівки UbiGro, яка збільшила врожайність томатів на 21% а канабісу – на 5-7%.

Про це повідомляє HortiDaily.

Плівка UbiGro була нагороджена консалтинговою компанією Frost & Sullivan як інноваційний продукт.

«Установлена над рослинами в теплиці, люмінесцентна плівка UbiGro поглинає недостатньо використані частини сонячного світла – головним чином ультрафіолетове, синє та зелене світло – і перетворюють енергію в помаранчеве та червоне світло», – пояснили в компанії.

У досліді в комерційній гідропонній теплиці  плавка UbiGro підвищила врожайність томатів на 21%. На фермах канабісу в Каліфорнії та Орегоні плівки збільшили врожайну масу від 5% до 8% у дослідах, які включали понад 450 рослин.

«Ми співпрацювали з експертами-виробниками на відповідних ринках, щоб підтвердити перевагу продукту UbiGro, і ці перші дослідження свідчать про їх успіх», – сказав доктор Метт Бергрен, головний продактменеджер UbiQD.

Читайте також: Люмінесцентні пластикові плівки збільшують урожай ягід

За його словами, додаткова вартість, у розмірі $3 на квадратний фут забезпечує окупність менше одного вегетаційного періоду.

За останнім звітом Frost & Sullivan, «квантові точки є ідеальними кандидатами для оптимізації спектру світла для систем росту рослин, оскільки їх можна легко налаштувати на будь-який колір, поглинаючи енергію та повторно випромінюючи світло іншого кольору, залежно за розміром частинки. Цей прогрес являє собою величезний прорив, порівняно з традиційним рішеннями освітлення, такими як світлодіодні світильники.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!