Овочі-Ягоди-Сад

Теплиці Саудівської Аравії на 70% зменшать імпорт овочів

Один з найвизначніших тепличних проектів цього року — комплекс площею 44 га, який реалізується в Саудівській Аравії саме зараз. У країні планують до 2030 року зменшити залежність від нафти. Серед іншого, і збільшити вирощування овочів, наповнивши місцевий ринок та розпочавши їх експорт у сусідні країни.

Про це повідомляє HortiDaily.

Проект здійснюється корпорацією Dava разом з нідерландською компанією Debets Schalke та сербською будівельною компанією Agrikol.

Першим етапом закінчують будівництво теплиці типу венло площею 15 га. Її планують завершити до 1 липня. Наступні етапи завершать за півтора року, збудувавши тепличні комплекси в інших місцях.

У теплиці планують вирощувати томати та перці. Її розділять на шість відділень, які можна легко переналаштовувати з вирощування однієї культури на іншу.

Приміщення буде оснащене системою охолодження. Оскільки комплекс розташований в регіоні Аль Хардж, то буде змога зирати дощову воду з даху теплиць.

Цей регіон вже майже століття є сільськогосподарським регіоном, оскільки має відносно позитивні умови для цієї діяльності: температура різко зростає, але час від часу йде дощ.

Вирощувати продукцію планують круглий рік.

Державна програма Саудівської Аравії Vision 2030 предбачає зменшення на 70% імпорту продовольства. Масштабні інвестиції в теплиці — це один із способів її здійснення.

Читайте також:Єгипет будує 100 тис. га теплиць

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!