Овочі-Ягоди-Сад

Єгипет будує 100 тис. га теплиць

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2018-12-22 10:10:19Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

До 2021 року планують завершити будівництво 10 тис. тепличних комплексів загальною площею 100 тис. га в єгипетських муфтазах Матрух, Шаркія, Ісмалія, Фаюм, Бені-Суєф та Мінья, повідомляє FruitNews з посиланням на Xinhua.

Уряд єгипту розпочав реалізацію проекту з виробництва 1,5 млн тонн тепличної продукції на рік.

У межах проекту, окрім теплиць, збудують станції сортування та упакування овочів, склади з охолодженням а також насінневий комплекс. 

Відзначається, що виробництво власного насіння овочевих культур для Єгипту особливо важливо, тому що 98% такої продукції нині імпортується.

«Тепличний проект, безперечно, є одним з найважливіших проектів у сільськогосподарській галузі Єгипту. Наприклад, якщо ми вирощуємо у відкритому грунті томати, то на 1 кг йде 80 літрів води. При цьому для вирощування 1 кг томатів у теплиці витрачається всього 15 літрів», – пояснив глава Ради з експорту сільськогосподарських культур Абдель-Хамід аль-Демердаш.

Він також додав, що зростання виробництва дозволить знизити ціни на овочі на місцевому ринку і збільшити експорт фруктів і овочів. На даний момент Єгипет експортує понад 4 млн тонн свіжих фруктів і овочів на рік.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!