Овочі-Ягоди-Сад

Тепличники України активно реєструються на форум у Львові

Тепличники України активно реєструються на форум у Львові

Триває приймання заявок до участі у Всеукраїнському практичному форумі «Інтенсивне овочівництво: заробити на теплиці», що відбудеться 19 червня. Великий інтерес виробників до події пов’язано з бажанням отримати найактуальнішу інформацію про галузь, сучасні технології вирощування та бізнесові складові тепличного напряму.

Усе більше виробників тепличної галузі та інших зацікавлених аграріїв приєднуються до майбутньої події, що вперше за роки війни буде присвячена саме тепличному овочівництву.

Адже ще до старту проєкту овочівник має сформувати ідею, візію та стратегію майбутнього виробництва. Від цього залежить, які культури обрати для вирощування, а також розміри та конструкції теплиці, чим наповнювати її внутрішню інфраструктуру. Крім того, треба розуміти, за який період окупляться вкладені кошти, які капітальні інвестиції та операційні витрати матиме овочівник, скільки працівників потрібно на ділянці.

З яких головних компонентів має складатись бізнес-план теплиці, з чого почати її будівництво, як організувати внутрішню інфраструктуру та організувати роботу в теплиці — усі ці аспекти створення тепличного виробництва розглянуть учасники Всеукраїнського практичного форуму «Інтенсивне овочівництво: заробити на теплиці» разом із експертами, гравцями тепличного ринку, виробниками, які вже мають досвід конструювання власних теплиць під конкретні завдання бізнесу й обсяги інвестицій, уміють організувати процес вирощування.

Автоматизація процесів, ведення обліку врожаю, керування теплицею з телефону — ці теми також розкриють спеціалісти-практики.

Створити тепличний бізнес без аграрної освіти — сьогодні цілком реально, стверджують спікери форуму, які нададуть детальний план, як це зробити — від розрахунку бізнес-плану та виваженого вибору культури для теплиці до організації праці й маркетингових заходів.

Подія вже привернула увагу багатьох аграріїв — від малих фермерів до агрохолдингів. Триває активна реєстрація. Форум «Інтенсивне овочівництво: заробити на теплиці» у Львові — важлива подія для власників господарств, керівників й агрономів і чудова нагода здобути професійний досвід й одночасно поспілкуватися з колегами.

Організатори форуму — журнал «Садівництво по-українськи» та портал AgroTimes.ua, головний інформаційний партнер події — проєкт EastFruit — закликають доєднатись до Всеукраїнського практичного форуму «Інтенсивне овочівництво: заробити на теплиці» всіх зацікавлених у розвитку овочівництва.

Реєструйтеся на захід за посиланням https://teplytsya.agrotimes.ua/.
Кількість місць обмежена.