Фермерське господарство «Пан Білан» нарощує виробництво завдяки креативності працівників
Щоб ланцюжок не переривався…
![Щоб ланцюжок не переривався…](https://agrotimes.ua/wp-content/uploads/2024/05/farmer_05_24_46-744x440.jpg)
Фермерське господарство «Пан Білан» нарощує виробництво завдяки креативності працівників.
Фермерське господарство «Пан Білан» відоме далеко за межами рідної Одещини, адже його продукція — свіжі овочі, салати, зелень, ягоди — не лише в меню найкращих закладів харчування обласного центру, а також на полицях мережевих супермаркетів. За майже 20 років діяльності фермери на 80 га налагодили кілька успішних виробництв: вирощування розсади на замовлення в тепличному комплексі, овочів і ягід — у відкритому та закритому ґрунті, квітів й інших декоративних рослин — у горщиках для зовнішнього озеленення, а також активно розвивають органічне землеробство. Вирощування, доробка, доставка — за останні 10 років у господарстві вибудували чіткий ланцюжок постачання свіжої продукції з поля до столу споживача.
У господарстві «Пан Білан», названого на честь одного із засновників Віталія Білана, одними з перших на Півдні України почали виробляти касетну розсаду та вирощувати салати в промислових обсягах. Щороку тут виробляють мільйони штук розсади овочевих культур у касетах та розсади для великих і малих господарств. Обсяги замовлень з року в рік збільшуються. Компанія постачає сотні тонн салатів і зелені для свіжого ринку. Оперативно реагуючи на запити ринку, ФГ нині вирощує їстівні квіти під ТМ Green Eco Line, а також ефіроолійні культури, органічні лікарські трави, а також трави для виготовлення спецій.
Озеленити Україну
Окремий напрям — вирощування квітів і декоративних рослин для ландшафтного дизайну під ТМ Floiren, який курує співзасновниця господарства та дружина пана Віталія — Ірина Фурсова.
До 24 лютого квітковий бізнес добре розвивався. Після початку повномасштабного вторгнення пані Ірині разом із донькою довелося виїхати за кордон, але навіть звідти вона вела справи — так вдалося зберегти робочі місця, виконати фінансові зобов’язання перед працівниками та партнерами.
![](https://agrotimes.ua/wp-content/uploads/2024/05/farmer_05_24_47.jpg)
Після повернення на Батьківщину рік тому пані Ірина з новою силою почала розбудовувати улюблену справу — розширила асортимент, активізувала роботу з банками для залучення інвестицій, збільшила кількість працівників, розширила коло партнерів, а також розпочала рекламну кампанію в Інтернеті.
– Квітковий напрямок залишається для нас на особливому місці, хоч наразі і зменшилися об’єми вирощування, — говорить пані Ірина. — Та все ж ми віримо, що після перемоги зможемо озеленити всі українські території нашими квітами та рослинами. Робимо від нас залежне, аби наблизити цей день — нарощуємо виробництво, адже це наш внесок в економіку країни, створюємо робочі місця, допомагаємо армії.
Не здаватися
На жаль, війна внесла корективи у всю роботу фермерського господарства. Проте фермери не здаються, навпаки, гнучко реагують на виклики. Так, на 2024 рік уклали договори з консервними заводами на вирощування тепличної розсади, а також розсади для місцевих і релакованих фермерів із Херсонської області. Щоб реалізувати ці плани, інвестовано у збільшення тепличного комплексу, його модернізацію та енергоефективність, в автоматизацію посівної лінії, поливних систем тепличного комплексу.
![](https://agrotimes.ua/wp-content/uploads/2024/05/farmer_05_24_48.jpg)
Частину земель господарства сертифіковано під органічне землеробство, де вже три роки вирощують органічні зернові культури, які успішно експортують до ЄС. У планах фермерів — експорт продукції до країн Європи самостійний.
— На жаль, через падіння купівельної спроможності населення та зміни пріоритетів після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну підприємство зменшує вирощування салатів, лишаючи тільки законтрактовані обсяги українськими фабриками з переробки та фасування готових салатних міксів, таких як ТМ Vita Verde, — розповідає Віталій Білан. — Наразі проводимо перемовини щодо започаткування нового напряму салатів у горщиках на гідропоніці в теплицях. Водночас на заміну салатного сегмента ми додали до виробничої програми вирощування овочів у відкритому ґрунті борщового набору, що завжди має попит у мережі супермаркетів. Для виробничої програми вибираємо тільки якісні матеріали та насіннєвий матеріал від наших партнерів ТОВ «Нетафім Україна», ТОВ «Енза Заден Україна», ТОВ «Рійк Цваан Україна» й ін.
Облік та аудит
За роки роботи в агробізнесі ФГ «Пан Білан» напрацював репутацію якісного виробника та надійного партнера. З приходом у компанію доньки пана Віталія — Катерини, яка відповідає за облік та аудит (і не тільки), компанія ніби отримала новий імпульс.
— Наш високий рейтинг працює на нас, — каже пан Віталій. — Проте я не завжди маю час (чи креатив) скористатися можливостями нашої позитивної репутації. У Катерини це виходить. Завдяки їй ми отримали грант у 10 млн гривень для будівництва нового тепличного комплексу. Роботу з монтажу, встановлення ліній, закупок насіння тощо почали у жовтні минулого року, а сьогодні вже відвантажуємо готову продукцію замовникам. Інтенсивне спілкування з партнерами, зокрема й із фінансових питань, відбувається за участі Каті. Ціную її за нові підходи до організації роботи, популяризацію нашої діяльності серед потенційних партнерів і клієнтів. Завдяки їй ми стали сучаснішими.
![](https://agrotimes.ua/wp-content/uploads/2024/05/farmer_05_24_49.jpg)
Зі свого боку Катерина намагається перейняти досвід батька та інших досвідчених працівників і як дипломований спеціаліст з обліку та аудиту більше удосконалити роботу компанії, адже переконана: якою б доброю і суспільно важливою не була справа, але це бізнес, і він повинен мати фінансовий результат. Тож намагається забезпечити чітку звітність, підзвітність працівників, намагається за кожною цифрою бачити конкретну дію працівника — тракториста, який вносить добриво, чи агронома, що складає технологічну карту. Перевірити виконання кожної операції, формуючи звітність, навіть те, як потім росте рослина — стиль роботи Катерини.
— Я не думаю, що в агро легко працювати, навіть за моїм фахом, але це набагато краще, ніж, наприклад, цілий день проводити в офісі, — каже Катерина Білан. — Набагато краще о 6-й ранку приїжджати на роботу, щоб перед початком робочого дня надихнутися чарами природи. Проте найбільше в нашій роботі мені подобається один справді важливий компонент для людей — забезпечення харчовими продуктами. Особливо це важливо під час війни. Наше поле я називаю місцем, де народжується їжа. Це один напрям. Окрім того, мене приваблює ця справа позитивними емоціями та враженнями від агротуризму, який ми започаткували кілька років тому. Розпочали з організації екскурсій школярам, під час пандемії коронавірусу перейшли на приватні сімейні екскурсії, для міні груп, і зрозуміли, що людям цікаво, як живе село, ферми, де народжується їжа, як за овочами доглядають, доки вони з’являться на прилавках магазинів. Тепер проводимо майстер-класи для відвідувачів із посадки та догляду за розсадою, організовуємо ознайомчі екскурсії тощо. Тож у своїй компанії, в аграрному бізнесі я бачу свою необхідність і майбутнє.
Людмила Морозова