Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Тепличні огірки дешевшають

Тепличні огірки дешевшають

Ціни на тепличні огірки в Україні продовжують знижуватися через значне зростання  пропозиції продукції вітчизняних тепличних комбінатів в умовах стриманого попиту.

Про це повідомляє «АПК-Інформ: овочі і фрукти».

За даними проєкту, тільки з початку цього тижня ціни на гладкий огірок з місцевих тепличних комбінатів знизилися в середньому на 11%. І на сьогодні ця продукція вже надходить у продаж по 52-58 грн / кг ($1,86-2,08 / кг). У сегменті горбкуватого огірка ціни за тиждень знизилися в середньому на 16% і нині такий огірок продається по 55-62 грн/кг ($1,97-2,22/кг).

У сегменті імпортного огірка, навпаки істотних змін за цей тиждень не відбулося. Поставки огірка з Туреччини продовжують скорочуватися, в той час як попит на нього  залишається вельми стриманим. Але продавці не знижують ціну і пропонують продукцію по 34-42 грн/кг ($1,22-1,50 / кг).

Але, не зважаючи на чергове зниження цін в сегменті тепличного огірка, нині гладкий огірок в Україні все ж коштує в середньому на 10% дорожче, ніж в кінці лютого 2020 року. Ціни на горбкуватий огірок на українському ринку за рік виросли в середньому на також на 10%.

Читайте також: В ЄС тепличники переходять на круглорічне вирощування огірка