Овочі-Ягоди-Сад

В ЄС тепличники переходять на круглорічне вирощування огірка

В ЄС тепличники переходять на круглорічне вирощування огірка

Не менше семи нідерландських та бельгійських виробників овочів закритого ґрунту інвестували в 160 тис. м² теплиць для круглорічного вирощування огірка взимку 2020-2021 років.

Про це повідомляє HortiDaily.

Нідерландський виробник Тіс Вербаaшот  придбав теплицю сусіда площею 40 тис. м².  На момент придбання ця теплиця вже була частково укомплектована як світлокультурна теплиця для томатів із 3,5 лампами SON-T потужністю 1000 Вт на відсік розміром 8 х 4,5 метра. 

Тим не менше, Вербааршот вирішив негайно зробити крок далі і повінстю обладнати теплиці вищим рівнем освітленості, щоб мати  цілорічне вирощування огірків

Господарство має 2 ТЕЦ по 2 мегавати кожна.

Рішення полягало в гібридному освітлюванні з 50% існуючих ламп SONT, замінених світлодіодними лампами від MechaTronix типу CoolStack BOOST. 

Таким чином, рівень освітленості був збільшений зі 175 µmol/m² до 240 µmol/m², тоді як споживання електроенергії зменшилось із 102 Вт на m² до 94 Вт  на m².

У теплиці Hi Power вирощуються огірки селекції BASF зі щільністю  2,25 рослини/m². Незважаючи на те, що до завершення зимового сезону ще довго, перші результати, безсумнівно, можна назвати вражаючими, повідомляє MechaTronix. 

«Поєднання достатнього теплового випромінювання, що виробляється від ламп SON-T, і високого рівня освітленості від світлодіодних ламп представляється ідеальним поєднанням для цього високопродуктивного гібриду», – кажуть в MechaTronix.

Читайте також: Тепличні овочі у 2020-му було вигідніше продавати в Україні, ніж експортувати