Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

СВК «Ягідки» подвоїть виробництво органічної лохини

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
лохина

Сільськогосподарський виробничий кооператив «Ягідки», що в Київській області, планує продати в майбутньому сезоні близько 45 т лохини всередині країни і 45 т відправити на експорт. При цьому орієнтуватися будуть не на великих і відомих покупців, а на локальний нішевий ритейл в Нідерландах, Німеччині, Великобританії

Про це повідомляє AgroPortal.

«Минулого сезону ми експортували 30 т ягоди і 10 т продали всередині країни. Хочу зазначити, що продавати на внутрішньому ринку сподобалося значно більше, ніж експортувати. Навіть незважаючи на те, що в Україні купівельна спроможність падає, але при цьому зростає популярність самої продукції. І це такий резонанс, коли обсяги продажів збільшуються через те, що про ягоду дізнаються, але люди в країні стають все бідніші», – сказав співвласник і керуючий партнер СПК «Ягідки», керівник ферми BigBlue Олег Науменко.

За його словами, в певний момент настане точка, коли на внутрішньому ринку виробникам ягід стане тісно, ​​і це трапиться в найближчі кілька років.

«Тому ми, навіть виробляютчи невеликі обсяги продукції, намагаємося знайти запасний вихід на інші ринки збуту», – зазначив Олег Науменко.

Читайте також: Лохина на внутрішньому ринку продавалася дорожче, ніж на експорт

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!