Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Створено укриття для садів, 1 га якого 1 людина закриває за 20 хв

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

У Чилі створена нова система укриттів для садів, що відкриваються. Система, що називається Wayki, захищає черешні, ківі і ягідники, відкриваючи й закриваючи покрівлю, як парасолька.

Про це повідомляє FreshPlaza.

Розташування окремих полотнищ плівки на конструкції всієї системи таке, що дозволяє оператору відкривати і закривати їх в міру необхідності. Це оптимізує умови мікроклімату для рослин, дозволяє вирощувати їх в природних умовах і захищає їх від дощу. Одна людина здатна закрити 100-метровий швидше, ніж за одну хвилину, а 1 га – за 20 хвилин.

Як запевняють розробники системи, більшість доступних на ринку автоматичних або напівавтоматичних систем коштують дорого і вимагають великих трудовитрат.

Система Wayki встановлюється на існуючі ряди стовпів і може використовуватися для приведення в дію покрівель в системах «Multishield». Закривання та відкривання відбувається за допомогою звичайного акумуляторного електричного дриля.

Нової система дозволяє садівникам якомога довше зберігати врожай в природних умовах, а не в штучному мікрокліматі, створюваному під укриттями, і отримувати більш щільні і солодкі плоди.

Читайте також:Агроволокно має слабший парниковий ефект, порівняно з плівкою, але ефективніше у спеку

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!