Овочі-Ягоди-Сад

Сонячне світло у винограднику розсіюють скляними мікрокульками в плівці

Компанія Agriplast представила семишарове плівкове покриття для виноградників Vignasol з полімерної матриці з включенням що містить порожнистих скляних мікросфер, які діють як фільтр проти сонячного випромінювання, не зменшуючи загальної яскравості під покриттям.


Про це повідомляє FreshPlaza.
Виданні зазначає, що завдяки ефективному розсіюванню світла, технологія Vignasol дозволяє оптимально контролювати температуру навіть при більш тонкому шарі товщини, не жертвуючи яскравістю, щоб найкращим чином стимулювати фотосинтез рослини. Результати, отримані в польових умовах, і задокументовані відділом досліджень і розробок Agriplast, показали значне прискорення достигання врожаю, з більш рівномірним кольором плодів, навіть у червоного винограду.

Цього року фермери спостерігали загальне погане забарвлення деяких червоних сортів, явище, яке можна компенсувати належним покриттям, яке не усуває теплових змін (необхідних для пігментації), але пом’якшує небажані наслідки.

Також при застосуванні Vignasol, збільшується врожайність та розмір плодів. Більше того, при використанні цього покриття не спостерігається опіків лоз, але покращується якість плодових бруньок, що призводить до збільшення виробництва в наступному сезоні.Плівки, вироблені Agriplast, на заводах компанії Annalena армуються шнурами з поліпропілену, що робить продукт ідеальним для укриття винограду та інших культур.


Читайте також: Під напівпрозорими сонячними батареями виростили малину