Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Сільрада на Рівненщині зароблятиме на комунальному малиннику

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

У Бугринській сільській раді на Рівненщині, посадили 1,8 га комунального органічного малинника. Згодом його планують збільшити до 6 га.

Про це повідомляє «Голос України».  

Проект покликаний створити робочі місця, розробити корисні соціальні ініціативи. 90% витрат – 150 тис. грн – профінансувала облдержадміністрація. Бугринська сільська рада вклала 15 тис. грн.

Місцевому комунальному підприємству «Бугринський добробут» передали землю, придбали бензинову косу, систему поливу, ємності для води, фрезу до трактораі, 10 тис. саджанців ремонтантної малини сорту «Полана».

«Значно вигідніше самим використовувати, обробляти землю, ніж віддавати її комусь в оренду, – каже Сергій Пилипчук, Бугринський сільський голова. – Саме тому ми вирішили самостійно вирощувати малину на землях сільської ради й шукати відповідні ринки збуту для ягоди. Проект має на меті не лише створення додаткових робочих місць, а й отримання прибутку».

Нарощувати в перспективі обсяги виробництва у сільській раді також планують за рахунок об’єднання зусиль із фермерами з сусідніх районів. Тобто обговорюють можливість створення кооперативного підряду. Тоді за рахунок обсягу можна й на ціну вищу розраховувати.

Читайте також: Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ