Овочі-Ягоди-Сад

«Севен Філдз Фарм» вирощуватиме власну розсаду салатів і броколі

Господарство «Севен Філдз Фарм», яке вирощує салати та броколі на площі понад 40 га в Київській і Херсонській областях, переходить на власне вирощування розсади для кращого прогнозування часу висаджування в поле та полегшення логістики.

Про це в інтерв’ю журналу «Плантатор» розповів директор господарства Роман Пасічник.

«Наприкінці сезону аналізуємо результати продажу, обсяги, ціни і ще до Нового року замовляємо вирощування розсади двом господарствам, які спеціалізується на цьому, – зауважив директор. – Ми точно знаємо, скільки, чого і коли нам буде потрібно. Від початку весни до вересня висаджуємо розсаду салатів щотижня. Із одного боку, плюс у тому, що розсадою для нас займаються професіонали. Проте навіть професіонали — це люди. Буває, щось не догледіли або вийшла затримка з доставкою, а в сільському господарстві успіх чи невдача можуть залежати від одного-двох днів. Тому вже наступного року плануємо розпочати вирощування власної розсади у власних теплицях».


За словами Романа Пасічника, завдяки власній розсаді буде простіше спрогнозувати оптимальний час висаджування в поле, полегшиться логістика. 

Господарство на ділянках київської локації застосовує розсадосадильну машину, на Херсонщині поки висаджує вручну. Але невдовзі там теж з’явиться розсадосадильна машина.

Читайте також: «Севен Філдз Фарм» вирощує салати та броколі  через три причини