Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Сади закривають від комах сітками з магнітними застібками

Сучасні протиградові сітки захищають не лише від негоди, а й проти шкідників. Рішення компанії Kalamita дозволяє просто і легко закривати та відкривати такі сади при заїзді техніки.

Про це повідомляє FreshPlaza.

Видання зауважує, що інші системи передбачають вікривання сітки на кілька рядів, піддаючи дерева ризику атак шкідливих комах.

Система Kalamita дозволяє закривати сітки проти комах на всіх видах садів, одночасно пропускаючи засоби та обладнання, не відкриваючи та закриваючи всі отвори одночасно.

Досить розмістити розпірні трубки на кінцевих стовпах, де встановлені сітки для кожного ряду. Сітки тримаються на місці за допомогою системи Kalamita – пари поліетиленових профілів високої стійкості із серією магнітів, розміщених всередині них, встановлених на певній відстані, які можуть тримати сітки закритими за будь-яких погодних умов.

Трактор  з обладнанням (пульверизатор, подрібнювач тощо) входять у рядок, натискаючи систему Kalamita, поки стулки не відкриються. Після проходження машини два магнітні профілі закриваються автоматично.

Система може бути встановлена на сітки різних типів, на всіх видах існуючих укриттів.

Читайте також:Створено надгусту сітку для захисту теплиць від трипсів

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!