Овочі-Ягоди-Сад

«Сади Дніпра» планують високі врожаї груш

Один з найбільших в Україні виробників яблук – компанія «Сади Дніпра», що входить до корпорації «Алеф», навесні почне висаджувати великий грушевий сад, де планує отримати на п’ятий рік урожай 70-85 т/га.

Про це в колонці на AgroTimes повідомив Станіслав Віленський, заступник голови ради корпорації «Алеф». 

«Цієї весни в «Садах Дніпра» планується висадити 23 га грушевого саду. Надалі, навесні наступного року, будуть посаджені ще 10 га і загальна площа грушевих садів складе близько 33 га», – зазначив Станіслав Віленський. 

Груші преміальної якості планується вирощувати не тільки для внутрішнього ринку, а й на експорт.

Для початку обрали сорти, оптимальні для клімату Дніпропетровщини, а також відомі й користуються великим попитом як в Україні, так і в інших країнах – Вільямс і Ноябрьская.

В господарстві планують використовувати в грушевому саду всі сучасні технології зрошення, фертигації, захисту від граду та сонця.

Урожай планують починати з другого року – за попередніми прогнозами показник врожайності буде в районі 20 т/га, на третій рік – 35-40 т/га, на четвертий рік ця цифра виросте до 50 т/га, а починаючи з п’ятого року, коли плодоношення саду вийде на максимум, врожайність сягатиме показника в 70-85 т/га.

«З 2016 року компанія тісно співпрацює з голландськими фахівцями, які консультують команду «Садів Дніпра» на кожному етапі в процесі вирощування та зберігання високоякісних яблук. У випадку з грушами також планується продовжувати співпрацю, оскільки такий тандем дає відмінні результати», – поінформував Станіслав Віленський.

Читайте також: «Сади Дніпра» закладають великий грушевий сад