Овочі-Ягоди-Сад

Садівники зможуть отримати держпідтримку за попередні роки

Уряд схвалив проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства». Зміни дозволяють фермерам, що у 2019-2020 роках не отримали державну підтримку на розвиток садівництва, виноградарства і хмелярства або отримали її не в повному обсязі, мати можливість отримати її.

Про це повідомляє Мініагрополітики.

«Згідно із внесеними змінами, виробники плодів, ягід, винограду та хмелю, які у 2019-2020 роках не отримали державну підтримку на розвиток садівництва, виноградарства і хмелярства або отримали її не в повному обсязі, матимуть можливість отримати її, подавши Мінагрополітики відповідні документи до 01 вересня поточного року», – йдеться у повідомленні.

В Мінагрополітики також поінформували,, що у поточному році для надання державної підтримки виробників плодів, ягід, винограду та хмелю передбачені бюджетні кошти в обсязі  450,0 млн грн.

Форми відповідних документів затверджені наказом Мінагрополітики від 07 липня 2021 року № 74 “Про затвердження нормативів, форм звітності, переліку техніки, механізмів та обладнання, передбачених для надання державної підтримки виробників плодів, ягід, винограду та хмелю”, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 27 липня 2021 року за № 973/36595.

Читайте також: Спростять держдопомогу овочівникам, садівникам, тваринникам, органікам