Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Овочі - Ягоди - Сад

Ринок заморожених овочів в ЄС до 2030 року зросте на 21%

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Обсяг ринку готових заморожених овочів в Європейському Союзі в 2018 році склав $ 954 млн. Прогнозується, що в найближчі 10 років попит на готові заморожені овочі зростатиме на 2,1% на рік, що приведе до збільшення обсягу ринку до 690 тис. тонн до кінця 2030 року.

Про це повідомляє IndexBox.

Країнами з найвищим обсягом споживання готових заморожених овочів в 2018 році стали Італія (149 тис. тонн), Франція (116 тис. тонн) і Великобританія (55 тис. тонн), сукупна частка яких склала 59% від загального обсягу споживання.

У вартісному вираженні в 2018 році найвищі показники були зафіксовані в Італії ($ 239 млн), Франції ($ 209 млн) і Великобританії ($ 107 млн) із загальною часткою ринку 58%. Іспанія, Швеція, Нідерланди, Німеччина, Португалія, Бельгія, Польща, Греція і Румунія трохи відстали, їх сукупна частка склала 30%.

Країнами з найвищими показниками споживання готової овочевої “заморозки” на душу населення в 2018 році стали Італія (2,5 кг на людину), Швеція (2,3 кг на людину) і Франція (1,8 кг на людину).

У 2018 році виробництво заморожених овочів і сумішей в Європейському Союзі знизилося до 592 тис. тонн, що на 4,8% менше, ніж в 2017 році. З 2007 по 2018 рік загальний обсяг виробництва збільшувався в середньому на 2,1% на рік з деякими коливаннями в окремі роки.

Найбільшими виробниками готових заморожених овочів в 2018 році стали Італія (165 тис. тонн), Бельгія (86 тис. тонн) і Франція (76 тис. тонн), сукупна частка яких склала 55% від загального обсягу виробництва.

Читайте також: T.B. Fruit запускає напрям шокового заморожування овочів, фруктів та ягід

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!