Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Рожевий томат Мануса F1 почали вирощувати в другому обороті

Рожевоплідний біф томат Мануса F1 українські тепличники почали активно вирощувати у другому обороті. 

Про це в коментарі AgroTimes повідомив Максим Борисов, регіональний представник компанії Rijk Zwaan у Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Донецькій та Луганській областях.

Томат Мануса F1 – один із найвідоміших томатів серед українських овочівників. Він популярний через його універсальність, випробовану в умовах українських теплиць. Цей гібрид потребує мінімальної агротехніки. Він дуже стійкий та гнучкий у вирощуванні. 

Мануса F1 культивують в Одесі, він №1 у Кам’янці-Дніпровській Запорізької області, добре виходить у Покровському районі Дніпропетровської області, Новопокровському районі Харківської області.

Мануса F1 люблять за його ранньостиглість, шикарну рівномірність китиць від першої до шостої. На китиці, залежно від агротехніки, зав’язується від 4 до 6 плодів. Кожен плід важить 180-210 г і більше. Плоди не дрібнішають із кожною китицею.

Томат дуже солодкий, м’якуш цукристий. Цей гібрид має чудовий вигляд та смак. Раніше його вирощували тільки в першому обороті, але кілька років тому почали і в другому.

Масивна рослина з розвиненою кореневою системою працює навіть у найскладніших умовах і дає відмінний урожай.

Томат добре транспортується Україною.. Його легко укладати: в стандартний ящик з-під бананів лягає 3 ряди цих плодів.

Більш докладно з гібридом Мануса F1 можна познайомитися на сторінці компанії Rijk Zwaan.