Овочі-Ягоди-Сад

Реалізація черешні з прибутком: кожному сезону – свій сорт

Реалізація черешні з прибутком: кожному сезону – свій сорт

Вирощування черешні, термін дозрівання якої не властивий для масових в Україні сортів, дозволить зайняти зручну для реалізації врожаю часову нішу.

Ідеться про запровадження у виробництво ультраранніх сортів черешні: Earli Bigi, Sweet Early, Early Star, які дозрівають відповідно 20, 23 та 26 травня. Діаметр плодів у Earli Bigi та Sweet Early – 28 мм, у Early Star – 30 мм.

Перспективним для продажів є й період перед дозріванням сорту Валерій Чкалов. Для цього підійдуть сорти Early Lory та Carmen, у яких врожай дозріває 2 та 4 червня відповідно. Діаметр плодів у Early Lory – 27,5 мм, у Carmen – 31 мм.

Під час дозрівання сорту Валерій Чкалов варто продавати плоди сортів Сантіна та Самба, які дозрівають 6 та 8 червня відповідно і мають діаметр плодів 29 мм.

Наприкінці збирання Валерія Чкалова має сенс постачати на ринок урожай Grace Star та Big Lory, що дозрівають 10 та 14 червня відповідно. Діаметр плодів у Grace Star – 32 мм, у Big Lory – 34 мм.

Коли ж в Україні масово дозріває і продається на ринках черешня, щоб бути успішним, треба торгувати плодами сортів Юстина (діаметр плодів – 30 мм), Самміт (31 мм), Тамара (33 мм), Сільвія (29 мм) та Sir Dougland (32 мм), які дозрівають відповідно 15, 18, 22, 24 та 28 червня.

У середньопізній період дозрівання черешні, коли суниці вже немає, а баштанні реалізуються у малих обсягах, варто постачати на ринок плоди сортів Лапінс (діаметр плодів – 30 мм), Fertard (34 мм), Sir Don (31 мм), Late Lory (30 мм), Doroty (34 мм), Sweet Valentine (32 мм). Їхній урожай дозріває відповідно 1, 10, 18, 20, 26 липня і 8-18 серпня.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!