Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Посухостійкий гібрид капусти Конгама F1 здобув популярність у всіх регіонах України

Новий посухостійкий гібрид білоголової капусти компанії Rijk Zwaan Конгама F1 у перший сезон комерційних продажів здобув популярність у всіх регіонах України через посухостійкість, пластичність, однорідність, лежкість та привабливий вигляд головки.

Про це в коментарі AgroTimes розповів Микола Соботович, регіональний представник компанії Rijk Zwaan в Західній Україні, спеціаліст по капустах.

«Гібрид Конгама F1 має високу стресову стійкість до посушливих умов. Капуста формує дуже однорідні головки вагою від 2 до 3,5 кг, що полегшує збирання врожаю за один прийом», – наголосив експерт.

Період вегетації Конгама F1 – 95-120 днів. Капуста має щільну головку із значним шаром покривних листків, які легко чистяться. Після очищення має зелений колір, що гарно сприймається споживачами у зимовий період.

Серед 100-115 денних гібридів Конгама F1 має високу лежкість і транспортабельність. Зібрана восени, вона може зберігатися до 6 місяців. 

«Гібрид дуже пластичний: може висаджуватися від початку травня до 25 червня. Його можна використовувати для споживання у свіжому вигляді, для зберігання або переробки: квашення, виробництва салатів, напівфабрикатів тощо», – додав Микола Соботович. Більш докладно з гібридом Конгама F1 можна познайомитися на сторінці компанії Rijk Zwaan.