Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Пошкоджені градом яблука з’явилися в супермаркетах

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Великі мережі німецьких супермаркетів ALDI Nord та ALDI SÜD продають яблука, пошкоджені градом, пропагуючи їх як нормальні здорові продукти, які виглядають трохи неестетично.

Про це повідомляє FreshPlaza.

«Купуючи та продаючи погоду яблука, ми створюємо ринок збуту для виробника. Інакше їм доведеться продавати яблука на переробку за нижчою ціною, або вони опиняться в кормах для тварин або в компості», — директор з корпоративної відповідальності компанії ALDI SÜD Джулія Аду.

Це рішення підтримало фермерів, що постраждали від погоди. 

«Минулого літа я та багато інших фермерів буквально втратили урожай» — розповів фермер Майк Стёлкен з регіону  Альтес. Майже 80 відсотків яблук на його 20 га саду було пошкоджено сильним градом. І він би мав продати їх на переробку за значно менші гроші. 

«Тоді надійшла пропозиція ALDI придбати яблука та підтримати нас у цьому», – сказав фермер. 

Продаючи постраждалі від погоди яблука, “яблучні погоди”, ALDI прагне зробити покупців чутливішими до цінності продуктів харчування. Фрукти та овочі — це натуральні продукти, в яких зорові вади не є неприродними та не впливають на смак. Однак багато продуктів відбраковуються через незначні вади і не потрапляють на полиці роздрібної торгівлі. Тому ALDI SÜD вже пропонує яблука класу II: «Krummen Dinger», які не такі круглі, як інші яблука. За смаком, однак, вони нічим не поступаються яблукам ідеальної форми.

Довідка: з минулого року в австралійських супермаркетах відбувається кампанія підтримки продажу яблук і груш, пошкоджених градом «Герої граду». На рекламних буклетах ці фрукти представляли анімованими персонажами, пораненими в бою.

Читайте також: Польський експерт порадив, як боротися із сіткою на яблуках

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!