Овочі-Ягоди-Сад

Полунична теплиця опалюватиметься біометаном з кукурудзяного силосу

6-гектарний тепличний комплекс з холодильною камерою почали будувати в Каррінгтоні, недалеко від Бостона (Великобританія). Beeswax Dyson Farming стане першою теплицею з «зеленим дипломом» на ринку цієї країни.

Про це повідомляє HortiDaily.

У теплиці встановлять енергозберігаючі екрани та екрани для захисту від світлового забруднення, що дозволяють економити тепло для використання в нічний час і забезпечують затінення в денний час, кращі світлодіодні системи освітлення, що сприяють зимового виробництва і максимізації росту рослин, а також самодостатні системи водопостачання зі збиранням дощової води.

Тепло буде генеруватися діючої на місці анаеробної біогазової установкою, де кукурудзяний і житній силос перетворюється в енергію, зберігається і використовується в міру необхідності в теплиці, забезпечуючи значну економію енергії. Біогаз також очищуватимуть і перетворюватимуть в CO2 для підвищення врожайності.

Метановий газ, який вже створюється в результаті процесу анаеробного зброджування, піде для вироблення електроенергії для живлення теплиці та 7,7 тис будинків.

Крім теплиці, будується пакувальний і холодильний комплекс площею 1,5 тис м2 та будівля для офісного персоналу з кухнею і кімнатами відпочинку

Читайте також:Agrobot змагається з людьми на збиранні полуниці

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!