Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Польські виробники збільшують врожайність ягід завдяки тунелям

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

99% ягід компанії Agronom Berries постачається на свіжий ринок, тому все більше продукції вирощує в тунелях, які гарантують високу якість та постійне постачання.

Про це повідомляє FreshPlaza.

Agronom Berries — найбільший постачальник польських супермаркетів, він також експортує свою продукцію. І не має права підводити партнерів.

«Коли ми говоримо про збирання врожаю наступного тижня, супермаркети очікують нашого врожаю наступного тижня. Вони залежать від наших пропозицій і повинні бути впевнені, що ми можемо доставити», — зауважив представник компанії Кшиштоф Сак.

Відкриті площі полуниць скоротилися з 80 до 50 га, потім до 40, а наступного сезону вони, скоріше всього, зменшаться до 25-30 га. Замість того зростають площі полуниці в тунелях, які дають більшу врожайність, гарантовану якість та менші трудозатрати, коли ягоди ростуть на столах. 

Малину теж вирощують під накриттям.  

«Зараз ми вирощуємо малину лише в тунелях у субстраті. Ми не вважаємо, що можна досягти якісної малини у відкритому грунті. Наша основна причина цього — той факт, що малина — дуже м’який плід, тому дощ може завдати великої шкоди; в тунелі це не проблема. Крім того, у нас тут легкий піщаний грунт, що не годиться для малини. У тунелях також менше шансів на захворювання, дощовий клімат може призвести до того, що ботрити вкоріняться в плантаціях малини», — розповів Кшиштоф Сак.

Підприємство має 100 га лохини у відкритому ґрунті, але теж планує замінити ці плантації тунелями з пізніми сортами.

Читайте також:Виноград у високих тунелях менше пошкоджується шкідниками та має більшу врожайність

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!