Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Польські трейдери прогнозують подорожчання яблук

Польські трейдери прогнозують подорожчання яблук
DCIM115GOPRO

Продаж польських яблук нині досить активний, ціни дещо зросли за останній місяць, як прогнозувалося. Польські трейдери сподіваються, що подальша відміна локдаунів дозволить ще більше активізувати попит і продати запаси яблук, які в цій країні досить значні.

Про це повідомляє FreshPlaza.

«Зараз в Іспанії великий попит на яблука, переважно на золотисті сорти, – розповів  Якуб Кравчик, менеджер з експорту компанії Appolonia. – Однак такі країни, як Нідерланди та Бельгія, все ще імпортують велику кількість яблук червоних сортів Джонапринц та Джонаголд, і ми думаємо, що така тенденція збережеться до кінця сезону. Ціни трохи зросли, як очікувалося, і незабаром все одно відбудеться зростання цін, особливо на сорти, запаси яких будуть нижчими».

Якуб Кравчик сподівається, що світ незабаром прийде в норму, коли уряди знову скасують локдауни та відкриють підприємства громадського харчування.
«Найбільшим викликом буде продати всі запаси, які ми маємо, оскільки у нас в Польщі  є досить великі обсяги. Якщо ми збираємося продовжувати на тому ж рівні продажів, що і зараз, ми маємо змогу звільнити наші камери РГС в липні», – сказав трейдер.

Читайте також: Якісного яблука менше, але виробники продовжують експортувати