Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Подешевшали деякі овочі

Подешевшали деякі овочі

Через потепління збільшилася пропозиція деяких овочів, зокрема на заході України. Через це у Львові тимчасово незначно знизилася ціна на буряк, капусту та картоплю. У той час як картопля подорожчала на Херсонщині.

Про це повідомляє AgroTimes.

На найбільшому гуртовому ринку західної України «Шувар» буряк подешевшав на 30 коп/кг і тепер коштує 5.70 грн/кг. На 20 коп/кг подешевшала білоголова капуста, до 6.80 грн/кг. На 40 коп/кг здешевшала картопля і тепер в середньому коштує 8.80 грн/кг. Незмінною лишилася ціна на моркву – 7 грн/кг. Так само завмерла ціна на жовту цибулю – 5.5 грн/кг.

На найбільшому гуртовому фермерському ринку півдня України «Неждана», що в селі Великі Копані на Херсонщині на 1 грн/кг подорожчала картопля і коштує 10 грн/кг. На 1 грн/кг подешевшала морква і коштує в середньому 4 грн/кг. Капусту продають по 3.50, буряк – по 5 грн/кг. Ціна цибулі також не змінилася – 4 грн/кг.

На найбільшому гуртовому ринку центру України – «Столичний» в Києві картопля коштує 9 грн/кг, буряк – 4.50, цибуля – 3.80 грн/кг, морква – 4.50, капуста – 4 грн/кг.

Читайте також: Ціни на овочі борщового набору продовжили ріст