Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Овочівники Росії роздають цибулю безкоштовно

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Овочівники Росії роздають цибулю безкоштовно

Фермери південних регіонів Росії роздають безкоштовно ранню цибулю всім бажаючим, хто захоче приїхати і зібрати її самостійно.

Про це повідомляє EastFruit.
За інформацією видання, незважаючи на зниження цін до мінімальних, попит на продукцію залишається вкрай низьким. Причому ціни на цибулю вже перебувають на рівні, за якого збирання продукції, на думку овочівників, є нерентабельним.

В результаті, деякі фермери оголосили місцевому населенню, що будуть безкоштовно роздавати цибулю всім бажаючим, хто захоче приїхати і зібрати його самостійно. Однак великого напливу тих, хто хоче зібрати цибулю безкоштовно, поки немає, оскільки її  можна порівняно недорого купити на ринках і в супермаркетах.

Разом з тим, ціни на цибулю в ЄС перебувають на рівні $0,25/кг. Але російські овочівники не в змозі зробити й експортувати продукцію. Замість цього, найімовірніше цибулю просто залишать гнисти в поле. Але ж через кілька тижнів уже почнеться збирання пізніх сортів, які дають основу валового збору цибулі. І з тими сортами ситуація, як мінімум, не краща, оскільки всі активно розширювали площі під урожай 2020 року.

Читайте також: Цибуля продовжує дешевшати

Джерело:
AgroTimes
Поділитись: