Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Цибуля продовжує дешевшати

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Українські фермери вже продають цибулю практично удвічі дешевше, ніж в аналогічний період минулого року. При цьому збільшується кількість тих, хто почав збирання цієї продукції.

Про це повідомляє EastFruit.

На тлі ситуації, що склалася фермери були змушені знижувати ціну на цибулю. Так, на даний момент основні продажі ріпчастої цибулі ведуться за ціною 2-4 грн / кг ($0,07-0,14 / кг), що в середньому на 20% дешевше, ніж в кінці минулого робочого тижня.

Знижувальний ціновий тренд в даному сегменті ключові гравці ринку пов’язують із загальним збільшенням пропозиції ярої цибулі на ринку. Зараз збиральні роботи ведуться досить активно на більшій території країни. Фермери змушені реалізувати цибулю тільки на внутрішньому ринку, в той час як експортні поставки нині практично не відбуваються.

Варто відзначити, що в кінці липня 2019 року цибулю українські фермери пропонували до продажу в середньому в 2,2 рази дорожче, ніж сьогодні. При цьому гравці ринку не виключають подальшого здешевлення ріпчастої цибулі, оскільки пропозиція цієї продукції продовжує зростати, тоді як попит залишається на досить низькому рівні.

Читайте також:Оптові ціни на цибулю сильно впали

Джерело:
AgroTimes
Поділитись: