Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Одеські фермери у жовтні висадили салати

Одеські фермери у жовтні висадили салати

Група виробників «Калаглія» з села Калаглія Овідіопольського району Одеської області, а це 7 фермерів, висадили розсаду салатів для третього обороту. Через шість тижнів збиратимуть урожай.


Про це повідомляє Український проєкт бізнесрозвитку плодоовочівництва UHBDP.

Після завершення збирання продукції другого обороту члени групи частково реконструювали каркаси своїх теплиць та вкрили їх новою плівкою, яку придбали завдяки програмі знижок eVoucher від Проекту UHBDP. Також вдосконалили систему поливу: тепер поряд з крапельним поливом буде використовуватися й система дощування.

У підготовлений ґрунт висаджена розсада для продукції третього обороту. Це кущові салати видів Лолла Росса, Лолла Біонда, Ромен та крижані салати.

Салати вирощуються за методом органічного землеробства. Насіння для вирощування розсади салатів купили у офіційного представника компанії «Енза Заден». Ґрунт в теплицях і самі рослини обробляються виключно органічними та мікробіологічними препаратами.Для реалізації своєї продукції група використовує два основні канали збуту – через оптових закупівельників з Одеси та Києва, а також online-продажі кінцевим споживачам в Одеському регіоні.
Основний обсяг майбутнього врожаю салатів вже законтрактований трейдерами.
Читайте також: На Харківщині переробне підприємство почало вирощувати салати