Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Названо найсмачніші вітчизняні гібриди огірка для переробки

Огірок Сонет F1

Під час засідання дегустаційної комісії  з оцінки консервованих плодів нових гібридів F1 огірка, створених селекціонерами Інституту овочівництва і баштанництва НААН було визначено найсмачніші гібриди. Ними стали бджолозапильний гібрид огірка корнішонного типу Сонет F1 та партенокарпічний гібрид огірка корнішонного типу Слава F1.

Про це повідомляє пресслужба Інституту овочівництва і баштанництва НААН.

Огірок Слава F1

«Продукцію оцінювали за органолептичними показниками «колір», «зовнішній вигляд», «аромат», «консистенція», «смак», – йдеться у повідомленні. – Всі перспективні гібриди селекції інституту мали високу якість консервованої продукції і перевищили стандарти за «загальною оцінкою». Найвищі бали отримала продукція бджолозапильного гібриду огірка корнішонного типу Сонет F1 та партенокарпічного гібриду огірка корнішонного типу Слава F1, які окрім високих продуктивних показників високоякісної продукції відзначаються високою стійкістю до хвороб та букетним розташуванням жіночих квіток у вузлі».

Крім того, Сонет F1 та Слава F1 перевищують аналоги за врожайністю від  16 до 66 %.

«В 2020 році ці гібриди передано на кваліфікаційну експертизу до Українського інституту експертизи сортів рослин», – зауважують в Інституті овочівництва і баштанництва НААН.

Читайте також:Нові гібриди огірків Ліст F1 та Саунд F1 сподобалися переробникам