Овочі - Ягоди - Сад

На Волині рекордний урожай полуниці

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

У селі Хорохорин Волинської області найбільший за 10 років урожай полуниці завдяки вдалим природним умовам цього року. Із 300 га збирають по 100 тонн ягід щодня.
Про це повідомляє «5 канал».

«У нас 250 дворів у селі всього. Не займається лише дворів 20, а то всі займаються вирощування полуниці. Приблизно вирощуємо полуницю на 300 га. Із різних кінців країни приїжджають сюди купувати полуницю», – розповів староста села Хорохорин Анатолій Мельничук.

Щодня на таких полях збирають 100 тонн врожаю. Сезон на Закарпатті та півдні України закінчився, тож гуртові покупці їдуть за ягодами сюди.

Через дощову погоду сезон збирання полуниць змістився з початку червня на кінець місяця.

«Де опади були більш-менш оптимальні, то ми маємо врожаї, близькі до рекордних. У тих місцях, де надлишки вологи – там спалахи хворіб негативно вплинули на обсяг врожаю і його якість», – пояснив керівник відділу рослинництва Волинської ОДА Олександр Книш.

Через карантин замість збирання полуниці в Польщі – українські працівники з’їхалися на збір урожаю до волинського Хорохорина. На Батьківщині вдається заробити не гірше – до 1200-1500 грн/день.

Читайте також: Представлено новий нідерландсько-італійський сорт полуниці Лімвалнера

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями