Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Представлено новий нідерландсько-італійський сорт полуниці Лімвалнера

Нідерландська компанія Limgroup та італійський розплідник Coviro представили новий сорт полуниці Лімвалнера, призначений для Середземномор’я. Він лежкий, урожайний та великоплідний.

Про це повідомляє FreshPlaza.

«Ми пишаємося цією новиною, – пояснила Аврора Камамі, менеджер з продажу компанії Coviro. – Ми представили новий сорт полуниці, Лімвалнера, розроблений програмою селекції Limgroup. Однак хороші новини на цьому не закінчується. Вражені нашим досвідом та організацією, голландські селекціонери також обрали нас пропагандистами сертифікованих материнських рослин».

Розсадник вже вирощував для Limgroup сорт Лімалексія. Обидві сторони дуже задоволені співпрацею.

Сорт Ламвалнера названий іменем гірського хребта Іспанії – це стійкий до різних захворювань сорт, включно із фітофторою. Він характеризується довгим терміном зберігання, поєднується з відмінним ароматом і кольором. Він має хорошу врожайність, а середня маса плодів становить 30 грам.

Якщо Лімалексія – сорт, пристосований для північного клімату, Лімвалнера – орієнтований на середземноморські райони вирощування, переважно південно-західну Іспанію (Уельва), а також Марокко, Грецію та південну Італію.

Читайте також: У найпосушливішій пустелі вирощуватимуть полуницю