Овочі-Ягоди-Сад

На Рівненщині продавці овочів та фруктів обмалювали тротуари

На Рівненщині продавці овочів та фруктів обмалювали тротуари

У селищі Квасилів на Рівненщині вирішили влаштувати продаж овочів та фруктів на двох локаціях. Проте запросили на захід тільки фермерів. Проте посередники зарані  позначили вони «свої» місця фарбою – написали на асфальті номери та марки автомобілів.

Про це повідомляє Rivne Media.

За даними видання, староста селища Віта Кисільова наголошує, що це не ярмарки і перекривати дороги у населеному пункті не планують. Тож, до торгів допустять не усіх охочих продавців, а лише кілька фермерських господарств, які продаватимуть товар обмежений час і лише у чітко визначених місцях.

Водночас, попередження продавців-посередників не зупинило і вони вирішили підготуватися до суботніх торгів.

На одній із вулиць Квасилова охочі продати свою продукцію зайняли собі місця на тротуарах. Позначили вони «свої» місця фарбою – написали на асфальті номери та марки автомобілів.

«Моєму обуренню немає меж до нешанованих продавців! Без погодження, без дозволів вирішили, що мають право на таке безчинство і порушення правил благоустрою. В суботу працівникам поліції буде робота», – прокоментувала Віта Кисільова.

У коментарях на запитання, як саме обирали кандидатів для торгів, староста відповіла:

«Зв’язалися з головою Асоціації фермерів області, озвучили потребу соціально-незахищених верств населення, які неспроможні доставити продукти першої необхідності з Рівного. Наголошую! Зверталися не до підприємців-перекупників, тому і визначення ніякого не було».

Читайте також: Оприлюднені локації столичних продовольчих ярмарків