Овочі-Ягоди-Сад

На Прикарпатті заклали плантації лохини

На Прикарпатті заклали плантації лохини

У ФГ «Іванчук», що в селі Цуцилів Івано-Франківської області, відкрили новий напрямок розвитку – створення ягідних плантацій лохини.

Про це повідомляють в Асоціації «Укрсадпром».

«Господарство стало членом Асоціації Укрсадпром два роки тому, – йдеться у повідомленні. – Приємно, що допомогу в реалізації даного проекту надали члени нашої Асоціації, зокрема, проектно-кошторисну документацію розробили спеціалісти ТОВ «НВП «Ірігаційні системи», садивний матеріал був наданий розсадницьким господарством ТОВ «Долина-агро». Декілька років тому було побудовано водонакопичувальну водойму та встановлюється система краплинного зрошення із автоматизацією поливу та з віддаленим контролем вологості ґрунту за секторами від компанії ТОВ «Ай Ті-Лінкс Сервіс». Перед початком російської агресії придбали розкидач торфу, виготовлений за індивідуальним замовленням в Запорізькій області». 

Додається, що зараз ФГ «Іванчук», як і більшість малих і великих садівничих підприємств, бере участь в проєкті «Сади Перемоги», розширює насадження лохини і працює, як і інші господарства, над забезпечення продовольчої безпеки держави, організовує постачання вантажів для наших воїнів.

Наголошується, що створення садів та ягідників в сільській місцевості  суттєво збільшує кількість робочих місць і тим самим забезпечує розвиток громад за рахунок зростання податків надходження в бюджет.

Читайте також: Лохинова ферма, попри пережиту окупацію, розраховує на великий урожай