Овочі-Ягоди-Сад
Головне:
Овочі-Ягоди-Сад

На Львівщині сімейним фермерським господарствам обіцяють гранти на розвиток ягідництва

Сімейні фермерські господарства Львівщини зможуть отримати грантову підтримку на розвиток ягідництва. Таким чином влада, за підтримки ЄС, стимулюватиме перехід від особистих селянських господарств до сімейних фермерських господарств.

Про це повідомляється на сторінці Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА у Фейсбук.

Зазначається, що 24 травня в департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації відбулася зустріч з делегацією міжнародних технічних експертів Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) для Європи та Центральної Азії.

На зустрічі обговорили виконання заходів проєкту «Комплексне, конкурентоспроможне та економічно раціональне створення вартісного ланцюжка у сільському, рибному та лісовому господарствах», фінансованого ЄС, впровадження якого передбачається в Україні.

Приділили увагу питанням розвитку сімейного фермерства, комунікації між регіональними адміністраціями, дорадчими службами і аграріями, а також напрями донорської та державної підтримки малих суб’єктів господарювання, зокрема тих, які займаються ягідництвом.

«На Львівщині триває процес трансформації ОСГ в сімейні фермерські господарства. Вже другий рік поспіль з обласного бюджету скеровуються кошти на підтримку сімейних фермерських господарств. Поштовхом для розвитку СФГ повинен стати комплексний підхід підтримки з різних джерел: від бюджету територіальної громади до грантових коштів», – зазначила заступник директора департаменту агропромислового розвитку Людмила Гончаренко.

Читайте також: Дрібні фермери виробляють 35% продовольства в світі, – ФАО

Журнали