Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

На Львівщині почали вирощувати органічні салати

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

ТОВ «Перший органічний розсадник», яке спеціалізується на вирощуванні товарних ягід малини (ТМ Organic Garden) розширило асортимент продукції оргінічними салатами. Поки що під зеленні культури відведено 1 га, але наступного року площу розширять у 5 разів.

Про це у коментарі AgroTimes розповів засновник і керівник господарства Андрій Калиняк.

В асортименті підприємства листковий зелений салат, червоний, Айсберг, Фрізе, Ромен. Салати висівають конвеєром, орієнтуючись на те, коли планують отримати продукцію. 

«Ми вже постачаємо продукцію в супермаркети Львова, і надходить вона до замовників охолодженою до 4–5 °С. Маємо власну камеру охолодження та автомобіль-рефрижератор, в якому можна охолоджувати продукцію прямо на полі», – сказав Андрій Калиняк.

За словами підприємця, працювати із торговельними мережами не просто. Але партнери багато чого прощають, оскільки «Перший органічний розсадник» – перше органічне господарство у регіоні, яке вирощує салати на промисловому рівні. 

«Партнери із розумінням ставляться до того, що наша продукція є органічною, потребує особливих умов зберігання та швидкої реалізації», – зауважив Андрій Калиняк.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!