Овочі-Ягоди-Сад
Головне:
Овочі-Ягоди-Сад

На Львівщині почали вирощувати органічні салати

ТОВ «Перший органічний розсадник», яке спеціалізується на вирощуванні товарних ягід малини (ТМ Organic Garden) розширило асортимент продукції оргінічними салатами. Поки що під зеленні культури відведено 1 га, але наступного року площу розширять у 5 разів.

Про це у коментарі AgroTimes розповів засновник і керівник господарства Андрій Калиняк.

В асортименті підприємства листковий зелений салат, червоний, Айсберг, Фрізе, Ромен. Салати висівають конвеєром, орієнтуючись на те, коли планують отримати продукцію. 

«Ми вже постачаємо продукцію в супермаркети Львова, і надходить вона до замовників охолодженою до 4–5 °С. Маємо власну камеру охолодження та автомобіль-рефрижератор, в якому можна охолоджувати продукцію прямо на полі», – сказав Андрій Калиняк.

За словами підприємця, працювати із торговельними мережами не просто. Але партнери багато чого прощають, оскільки «Перший органічний розсадник» – перше органічне господарство у регіоні, яке вирощує салати на промисловому рівні. 

«Партнери із розумінням ставляться до того, що наша продукція є органічною, потребує особливих умов зберігання та швидкої реалізації», – зауважив Андрій Калиняк.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали