Овочі-Ягоди-Сад

На Херсонщині заклали на зберігання 11 тис. тонн яблука та інших фруктів

На Херсонщині заклали на зберігання 11 тис. тонн яблука та інших фруктів

У Херсонській області, за оперативними даними, середня врожайність яблука по всім категоріям виробництв склала понад 200 ц/га проти 120 ц/га у 2017 році. В окремих промислових садах врожайність сягає 250-300 ц/га.

Про це повідомив на своїй Фейсбук-сторінці директор департаменту агропромислового розвитку Херсонська облдержадміністрації Олександр Паливода.

Прогнози щодо великого врожаю яблука звучали ще на початку літа, деякі садівники врахували цей момент і знайшли можливості побудувати або збільшити та модернізувати існуючі  приміщення для зберігання яблук, зазначив він.

Зараз, за даними Олександра Паливоди, в  Херсонській області налічується 10 спеціалізованих фруктосховищ, придатних для зберігання яблука, загальним обсягом 16,4 тис. тонн.

«Наразі триває активне закладання яблука та інших фруктів на зберігання, – зазначив він. – Уже закладено 11 тис. тонн. Це дозволить аграріям притримати яблуко до більш високої ціни».

Крім того, в області функціонують підприємства, що переробляють яблука: «Чумак», «Наш продукт», плодоовочевий комбінат «Херсон», «Реле», «Пані Крістіна», Південний консервний завод дитячого харчування ТМ «Карапуз», «Дніпро».

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!