Молдавські яблука вже наздоганяють українські
![Молдавські яблука вже наздоганяють українські](https://agrotimes.ua/wp-content/uploads/2023/04/yabluka-ukrayina-uspa-744x440.jpeg)
Експерти вважають Молдову поки що найслабкішим конкурентом України щодо яблук на зовнішніх ринках та відносно рівним їй експортером.
Про це йдеться у риноквому огляді журналу «Садівництво по -українськи».
«Уже варто молдавським виробникам переходити зі стандартів пакування, які вони використовували для експорту у рф, та інших стандартів — графіків відвантажень, системи калібрів та якості яблук. Над цими чинниками нашим сусідам ще треба працювати. Плюс-мінус їхнє яблуко продається на зовнішні ринки, як і українське», – сказав Володимир Гуржій, керівник компанії USPA Fruit.
Раніше ми повідомляли, що на українське яблуко все більше тиснуть найближчі конкуренти – Сербія, Молдова, Польща й Туреччина. Зокрема, Туреччина з продажами Роял Гали вже закінчила, у Сербії її лишилось дуже мало, у Молдові та Польщі воно ще є.Читайте також:Ринок яблук України досить неактивний, – експерт