Овочі-Ягоди-Сад

«МХП» купує «Овочеву скарбницю»  

«МХП» купує «Овочеву скарбницю»  

Антимонопольний комітет дозволив агрохолдингу «МХП» купити акції ТОВ «Овочева скарбниця», яке займається переробкою та консервуванням овочів. 

Про це йдеться в повідомленні на сайті АМКУ.

«Надано дозвіл ПрАТ «МХП» на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «Овочева скарбниця», що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі правління товариства», – йдеться у повідомленні комітету.

Зазначимо, що «Овочева скарбниця» має виробничі потужності в селищі Бородянка Київської області. Спеціалізується на переробці та консервуванні фруктів і овочів, виробництві готової їжі та страв, неспеціалізованій оптовій торгівлі. 

Підприємство володіє ТМ «Слов’янка», під якою продає чищену, нарізану і вакуумовану овочеву продукцію в торговельних мережах України.

Розмір статутного капіталу «Овочевої скарбниці»– 100 тис. грн. Підприємство належало Сергію Дубініну, у минулому – директору ТОВ «МХП Фудсервіс».

«МХП» – найбільший виробник курятини в Україні, за перше півріччя 2023 року отримав чистий прибуток $67 млн порівняно зі збитками $89 млн у першому півріччі 2022-го, а його виручка зросла на 35% – до $1,555  млрд.

Читайте також: Ринок солодкої кукурудзи зростатиме на 3-4% на рік