Овочі-Ягоди-Сад

Мелітопольську черешню знищують у садах

Мелітопольську черешню знищують у садах

Через погану якість ягід жителі Мелітопольського та Приазовського районів Запорізької області навіть не збирають черешню. Інші виробники скаржаться на відсутність закупівлі, бо ринок перенасичений і звільняють дерева від урожаю на землю.

Про це повідомляють «Местные вести».

Видання нагадує, що в селі Рівне Мелітопольського району виробники залишали врожай прямо в садах, оскільки збір потрісканої і гнилої черешні був економічно недоцільним. 

Аграрії робили ставку на пізні сорти, сподіваючись, що хоч на них вдасться заробити і окупити витрачені на вирощування і збирання врожаю гроші. Однак дива не сталося – черешня, яка достигла в другій половині червня, теж не користується особливим попитом.

«Ніхто навіть не торгується. Справа не в ціні – навіть просто ніхто не купує, ринки перенасичені, купівельна спроможність громадян України дуже низька, переробка працює на концентратах», – нарікає Анатолій Тиховод, директор ТОВ «Агрофірма Ольвія», що в селі Чкалове.

В такій ситуації в господарстві вирішили не наймати людей для збору черешні, а просто зрізати її на землю.

«Дерева треба звільняти від врожаю, щоб наступного року розраховувати на врожай, який теж може виявитися нікому не потрібним», –  прокоментував Анатолій Тиховод на своїй сторінці у Фейсбук.

Читайте також: Вирощувати черешню без накриття дуже ризиковано, – виробник